
Спрей фарба для гладкої шкіри Coccine 55/52/250 FARBEN чорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 55/52/250
533 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 803-45-92
- +380 (63) 545-66-98
| Бренд | соссіпе![]() |
| Тип фарби | Аерозоль 200мл |
| Матеріал взуття | Гладкая шкіра |
| Країна виробник | Польша |
| Колір | чорний 55/52/250 |
| відео | Спосіб застосування відео знизу сторінки |
Спрей фарба для гладкої шкіри Coccine 55/52/250 FARBEN чорна міцний і дуже гнучкий спрей-лак для взуття з натуральної шкіри. Покриває подряпини, пошкодження, дефекти. Надає живий чорний колір. Повністю покриває шкіру. Підберіть відповідний колір препарату до шкіри - не використовуйте контрастні кольори. Наносити на добре очищені поверхні. Спрей на основі розчинника.
УВАГА! Кольори, внесені в карту кольорів даного виробника, можуть змінюватися з-за кольору та особливостей монітора.
Як почистити використовувати крем:
Перед використанням перевірте засіб на непомітному місці взуття.
1. Очистіть взуття від великого бруду – використовуйте щітку для замші або чисту щітку.
2. Струсіть піна очищувач Coccine NANO SHAMPOO FOAM , Cocciné Cleaning Foam 150мл, Шампунь Cocciné 557/47/75 , щоб ретельно перемішати вміст.
3. Натисніть на аплікатор 3-4 рази і рівномірно розподіліть по поверхні взуття. Повинна утворитися піна.
4 Очистіть взуття від бруду та старого крему – використовуйте щітку для замші, губку для замші, ластиком. щіткою для шкіри вологі серветки
5 Піну, що залишилася, найкраще видаляти злегка вологою чистою ганчіркою, або губкою.
6. Зачекайте, поки висохне. Не прискорюйте сушіння та не розміщуйте взуття поруч із джерелами тепла, оскільки взуття надто швидко висихає та деформується.
7. Поступово розподіліть крем на взуття за допомогою губки аплікатора.
8. Зачекайте, поки висохне.
9. Знову почистіть щіткою, щоб зняти зайвий крем.
10 Відполіруйте м'якою тканиною або рукавичкою для полірування.
11в. Після кожного чищення та догляду захистіть просоченням, наприклад Cocciné Antiacqua. прозорим водовідштовхувальним спреєм Cocciné TOURIST 400мл, Cocciné Multiblock 55/571/250, Сoccine MULTI STOP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coccine |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал взуття | Гладка шкіра |
| Тип фарби | Спрей-фарба |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 250 мл |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
- Ціна: 533 ₴


